Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mieszkam niedaleko, bywam w godzinach wieczornych na miasteczku, i widzę dobrze, co sie dzieje. Często jestem świadkom zachowań, których nie da sie określić inaczej jak zbydlecenie. To, niestety, jest efekt całkowitego braku selekcji przy przyjmowaniu na studiach. Sama zawsze lubiłam imprezy, także i te domowe, ale jakoś, ja i moi znajomi, potrafiliśmy sobie narzucić jakies granice w tym co wolno, a czego nie. Obecne pokolenie studentów chyba to postradalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie lubią krytykę siać, oka nie powypadały, nikt nie skakał z balkonów i nikt krzywdy sobie nie robił a wniosek jeden więcej akademików dla studentów wybudować, Lublin miasto studenckie to mądrzej w to zainwestować niż w dodatkowe radary np., gdzie Ci młodzi ludzie mieli pójść na pole, do lasu...
Wystarczyło, jakby poszli do lokalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja może sobie o tak o wejść do czyjegoś mieszkania bez żadnego nakazu? 
Gdzieś ty się człowieku uchował. Oczywiście że może
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Termin "zakłócanie ciszy nocnej" upadł wraz z komunizmem, został jednak w bardzo wielu głowach. W żadnym aktualnym kodeksie nie występuje ten termin.
W kodeksie może i go nie ma ale są jeszcze regulaminy spółdzielni które także obowiązują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie lubią krytykę siać, oka nie powypadały, nikt nie skakał z balkonów i nikt krzywdy sobie nie robił a wniosek jeden więcej akademików dla studentów wybudować, Lublin miasto studenckie to mądrzej w to zainwestować niż w dodatkowe radary np., gdzie Ci młodzi ludzie mieli pójść na pole, do lasu...
Od imprez są lokale i knajpy.  Może i nic się jeszcze nie stało ale mogło się strać. Myślisze że wytrzymałość stropu jest nieograniczona??? 60 osób po ok 80 kg to daje 5 ton. Napewno konstruktor nie przewidział takiego obciążenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to poniósł ich melanż :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art. 51. § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, po-rządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu pu-blicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu, środka odurzającego lub innej podobnie działającej substancji lub środka, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny jeszcze jacys znawcy?
tak, jeszcze ja. zatem nie ma ciszy nocnej (6-22). ten artykuł ma zastosowanie przez cały dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...